fbpx
Connect with us

Program dogajanja

in časovnica

Še nisi prepričan, kateri dan bi prišel na dogodek? Te zanima, kdaj se bo dogajalo največ?

Vsi trije dnevi bodo na Game Gang Show predstavljali le najboljše iz sveta digitalne zabave.

Spremljali boste lahko najboljše e-športnike pri nas, izvedeli kaj novega na vsebinskih panelih, se spoznali s celo vrsto vplivneževpreizkusili vso najnovejšo gaming opremoigre in tehnologijo, kot tudi pomerili proti drugim obiskovalcem v številnih izzivih za izjemne nagrade.

Če pa imaš samo en dan, pa si spodaj oglej razpored za petek, soboto in nedeljo.

Nakup vstopnic

Triglav vsebinski oder: Petek, 31. marec 2023

14:00: Pogovor: Ilustracija, umetnost, idejna zasnova in njihova prihodnost ob vzponu umetne inteligence

O ilustratorjih, spletu, naročilih, digitalnih trendih in temu, kako UI spreminja svet umetnosti.
Sodelujejo: Hana Nekrep, Gal Kononenko, Tina Renko
Voditelj: Rok Gumzej

15:00: Okrogla miza: Fantazija kot tretji prostor

Preveri, kako lahko preživljaš prosti čas z igranjem fantazijskih iger, barvanjem figuric, potapljanjem v knjižni svet in preizkušanjem pravega vikinškega življenja na lastni koži.
Sodelujejo: Maja Višnikar – Društvo D20, Simon Štern – društvo Portal, Grga Springer – Društvo Maistri Marpurgi, David Glavič – Slovensko Tolkienovo društvo Gil-Galad
Voditelj: Rok Gumzej

16:00: Predstavitev: Vstopi v igro: RPGs in real life ali larp 101

Na pogovoru se bomo skupaj potopili v bogat in raznolik svet iger larpa (live-action roleplaying) kjer se oblečemo v svoje like ter kot oni za nekaj ur zaživimo v nepozabni zgodbi. Nekateri morda že poznate Dungeons & Dragons, čas je da spoznate LARP.
Sodelujejo: Anja Lotte Kastelic, Rok Mioč, Matic Zupan – Slovenska LARP skupnost
Voditelj: Rok Gumzej

17:00: Predstavitveno igranje namizne igre Dungeons & Dragons

Na dan izida filma Dungeons & Dragons: Čast med tatovi bo spletna skupnost Krčma predstavila igranje najbolj poznane namizne fantazijske igre.
Sodelujejo: Discord skupnost Krčma

Nakup vstopnic za petek

Triglav vsebinski oder: Sobota, 1. april 2023

11:00: Predstavitve v angleščini: Slovenia Games Gathering

Sodelujejo: Primož Strajnar, predsednik društva Games Slovenia
“The State of Steam: How To Make it with Premium Games 2023 Edition” — Marko Grgurovič, Triternion in Nino Rajačić, Foxy Voxel

13:00: Predstavitev: Robotska prihodnost 2030

Katera so najbolj primerna tehnološka znanja, ki te bodo izstrelila v prihodnost.
Sodelujejo: Tilen Tomazin – Inštitut 4.0
Voditelj: Rok Gumzej

14:00: Predstavitev: Tiste prave prve konzole

Sodelujejo: Marko Štamcar, Vodja laboratorija Računalniškega muzeja

15:00: Pogovor: Psihološka priprava e-športnikov na igro

O psiholoških izzivih, ki pestijo profesionalne igralce ter kako se jim zoperstaviti, za pridobitev psihološke prednosti.
Sodelujejo: Nuša “PlagueRat” Klepec, Tomo “treach” Pejanović Nosaka – Diamant Esports
Voditelj: Rok Gumzej

16:00: Pogovor: Toksičnost v e-športu

Toksičnost v e-športu je resna težava, ki se kaže v obliki neprimernega vedenja med igralci med tekmovanji in na spletu. Kako se temu lahko izognemo?
Sodelujejo: Živa Bardorfer – Sneaky Foxes, Goran Kužet – EŠZS, Nuša Klepec – Diamant Esports, Tilen Burja – CWE
Voditelj: Rok Gumzej

Nakup vstopnic za soboto

Triglav vsebinski oder: Nedelja, 2. april 2023

12:00: Predstavitev: Nintendo Game Boy in njegova manj poznana kamera

Sodobno z retro: Predstavitev Game Boy Camere in zajema slik iz nje za pošiljanje na email.
Sodelujejo: Marko Štamcar, Vodja laboratorija Računalniškega muzeja

13:00: Okrogla miza: Dan poklicnega e-športnika

Kako poteka dan poklicnega e-športnika, ki se preživlja z igranjem videoiger?
Sodelujejo: Tomo “treach” Pejanović Nosaka, Bor “Kektz” Jeršan – Diamant Esports
Voditelj: Rok Gumzej

14:00: Predstavitev: Kaj je cosplay in kje si ga lahko ogledamo pri nas?

Spoznajte cosplay in umetnike, ki to počnejo.
Sodelujejo: Mitja Bosnič, Jan Strmšek – Na meji nevidnega
Voditelj: Rok Gumzej

15:00: Okrogla miza: Vloga e-športnih zvez v e-športu

E-športne zveze prevzemajo pomembno vlogo pri organizaciji in promociji e-športov.
Sodelujejo: Gašper Bakač – EŠZS, Filip Soc (MNE) – SESCG, Tim Milosavljević – CWE
Voditelj: Rok Gumzej

Nakup vstopnic za nedeljo

Glavni oder: Petek, 31. 03. 2023

12:00 – 12:30 Warm-up session z gostujočim DJ performerjem

12:30 – 15:30 CS:GO Semi Final 1 (Cyber Wolves Blue vs Cyber Wolves Esports)

15:30 – 18:00 CS:GO Semi Final 2 (T2 Diamant vs BUDI2)

18:15 – 21:00 CS:GO Grand Final (TBA vs TBA)

Nakup vstopnic za petek

Glavni oder: Sobota, 01. 04. 2023

10:00 – 10:30 Warm-up session z gostujočim DJ performerjem

10:30 – 12:30 Valorant Semi Final 1 (Diamant Esports vs Sinovi)

12:45 – 15:15 Valorant Semi Final 2 (Mavrični volkovi vs Metatensei (HU))

15:30 – 16:15 FIFA 23 Finale (Zmagovalec WBF vs zmagovalcu LBF v BO3 dvoboju za naziv najboljšega na Game Gang Show 2023!)

17:15 – 17:45 Clash Royale Finale (Najboljši igralci Samsung mobilnega turnirja se pomerijo za 250 EUR nagradnega sklada.)

18:00 – 21:00 Valorant Finale (Dve polfinalni zmagovalki se borita za levji delež 3000 EUR denarnega nagradnega sklada.)

Nakup vstopnic za soboto

Glavni oder: Nedelja, 02. 04. 2023

11:00 – 11:30 Warm-up session z gostujočim DJ performerjem

11:30 – 14:00 League of Legends Tekma za 3. mesto (Sneaky Foxes vs PDF)

14:15 – 14:45 Brawl Stars Finale (Najboljši igralci Samsung mobilnega turnirja se pomerijo za 250 EUR nagradnega sklada.)

14:45 – 15:15 Cosplay Tekmovanje (Pridruži se nam na glavnem odru in sodeluj pri glasovanju za najboljše – postani žirant!)

15:15 – 15:45 NBA 2K23 Finale (Finalna tekma za ultimativnega virtualnega košarkarja.)

16:00 – 19:00 League of Legends Grand Final (Watered bottle vs Spike Syndicate)

Nakup vstopnic za nedeljo